Biz Kimiz?

Hakkımızda

HİZMETLERİNİZİ BÜYÜK KİTLELERE TANITIN

Sağlık sektörü Dünya’da hata katsayısının en düşük olduğu sektördür. Vermiş olduğunuz sağlık hizmetlerinde hata oranınızın ne kadar düşük olması gerekiyor ise bu hizmetlerinizi tanıtırken yapacağınız dijital pazarlama çalışmalarında da hata oranının o kadar düşük olması gerekir. Sağlık sektörü profesyonel bilgi gerektiren ciddi bir iştir..

Misyonumuz

SOSYAL DOKTOR NEDEN DİĞER DİJİTAL MEDYA AJANSLARINDAN FARKLIDIR?

Sosyal Doktor Sadece sağlık sektörüne dijital medya , sağlık yönetimi hizmetleri vermektedir. Hizmetlerinizi tanıtırken uymanız gereken sağlık etiğine uygun söylemler, hedef hasta kitlenizin davranışları, sektörel trendler, sağlıkta tanıtım ve pazarlama da olan rekabet yasakları, gibi konular profesyonel bir eğitim gerektiren önemli konulardır. Bu yüzden Sosyal Doktor ekibi olarak sağlık profesyonelleri ve dijital medya uzmanları sizler için bir araya geldik.

Hemen Destek ALIN!

Bizden Haberler

Sosyal Doktor Sadece sağlık sektörüne dijital medya , sağlık yönetimi hizmetleri vermektedir. Hizmetlerinizi tanıtırken uymanız gereken sağlık etiğine uygun söylemler, hedef hasta kitlenizin davranışları, sektörel trendler, sağlıkta tanıtım ve pazarlama da olan rekabet yasakları, gibi konular profesyonel bir eğitim gerektiren önemli konulardır.

Devaminı oku.
H

HARİKA İNSANLARLA TANIŞ

Ekip Üyeleri

Abdullah Söğütlü
Proje Yöneticisi
Microsoft Certificated Proffesional
Dr.MİKAİL Özdemİr
.
.
MSc.Onur Gürcan Ergen
Sağlık Yönetimi Uzmanı
.
HALİT ÖZDEMİR
.NET Developer
.
Selçuk Gündüz
SEO Uzmanı
.
Uğur Anıt
Front End Developer
HTML5, CSS3, JavaScript, Php, Ps, Pr, Ae, Ai
Dr.Fatİh Karagüzel
.
.

Haydi Projenizi Farklı Bir Boyuta Taşıyalım!